Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

23 Listopada 2023

 W dniu dzisiejszym przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  W tym roku wyruszyliśmy z misiem dookoła świata. 

 Na uroczystość przybyli goście, którzy odczytali fragmenty opowiadań o Misiach z różnych stron świata a byli to Wiceburmistrz Miasta Oleśnica Edyta Małys-Niczypor, Wicedyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Joanna Szczegodzińska, dyrektor Oleśnickiej Biblioteki Publicznej Anna Zasada, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miasta Oleśnica Maria Susidko.

 Organizatorki misiowej prywatki: Joanna Bręczewska oraz Małgorzata Perwenis  przygotowały dla dzieci wiele atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, poznały wiele tańców i piosenek z różnych stron świata. Na koniec przyjęcia był pyszny tort i odśpiewano głośne „Sto lat”. Goście zostali uhonorowani laurem Przyjaciela Pluszowego Misia przez dyrektor Elżbietę Kokot.

  Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.  Galeria zdjęć

Dzień Pluszowego Misia

do góry